Такмичење Дабар

Датум: 28. Novembar 2016 13:49 Категорија: Новости

Ове године је наша школа по први пут учествовала на такмичењу "Дабар" у циљу популаризације предмета Информатика и рачунарство.
Седам ученика виших разреда  и преко сто ученика млађих разреда захваљујући великом ангажовању наставника разредне наставе Младену Глигоријевићу радило је задатке које развијају логичко и алгоритамско размишљање у оквиру такмичења.

Пројекaт вредности шума код младих

Датум: 28. Novembar 2016 13:31 Категорија: Новости

Недеља  19.11.2016.године:Тим наше школе који  су чинили  Јосијевић Мина 6/2, Стевановић Матија 6/1   и Вељко Филиповић 6/2  у  пратњи  наставнице  Наташе Филиповић учествовао је у раду завршне горанске радионице у оквиру  Пројекта Заштита, очување, вишенаменско коришћење и подизање свести и знања о вредностима шума код младих

ОГЛЕДНИ ЧАС, КОРЕЛАЦИЈА ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК И ТИО

Датум: 24. Novembar 2016 12:13 Категорија: Новости

03.11.2016.год.   одржан је огледни час из  ТИО и Енглеског језика  у одељењу 6/2, преметни наставници Наташа Филиповић,енглески језик  и Сузана Карличић, ТИО.

Подизање свести о вредностима шума

Датум: 25. Oktobar 2016 18:35 Категорија: Новости

У оквиру Пројекта Заштита, очување, вишенаменско коришћење и подизање свести и знања о вредностима шума код младих и спровођења Програма едукације за  најмлађе припаднике покрета горана , Покрет горана Србије је у сарадњи са Министарством пољопривреде и заштите животне средине –Управом за шуме  организовао једнодневну горанску радионицу у ОШ“Бранко Крсмановић“ у Сикирици којој су присуствовали и ученици 6.разреда наше школе.

Недеља програмирања

Датум: 24. Oktobar 2016 13:07 Категорија: Новости

У сарадњи са учитељем Младеном Глигоријевићем, наставник информатике и рачунарства Владан Обрадовић 18.10.2016. организовао је час програмирања за ученике трећег разреда у недељи прогрограмирања

Радна субота

Датум: 28. Septembar 2016 15:45 Категорија: Новости

Прва радна субота у овој школској години била је 24. Септембра.

Активности за обележавање Дечје недеље

Датум: 28. Septembar 2016 12:09 Категорија: Новости

ПОНЕДЕЉАК  - „Играјмо се заједно“

УТОРАК  - Хуманост на делу (наше мало некоме значи много)

СРЕДА   - Ролеријада

ЧЕТВРТАК  - Маскенбал

ПЕТАК -  „Трка за срећније детињство“

Дешавања у Трнави

Европски Дан језика

Датум: 28. Septembar 2016 11:39 Категорија: Новости

26. септембар је Европски Дан језика. Традиционално је у нашој школи овај дан обележен емисијом преко школског разгласа.

Галерија Ентеријер школе

Датум: 24. Septembar 2016 10:45 Категорија: Достигнућа

НОВО!

Погледајте галерију Ентеријер школе

Распоред осталих активности

Датум: 22. Septembar 2016 09:26 Категорија: Новости

Ажурирана је страница осталих активности!