Угледни час - Пројектни задаци

Датум: 13. Mart 2018 16:53 Категорија: Угледни час

На крају првог полугодишта 2017/18 одржан је угледни час у одељењу 5/2 "Пројектни задаци - Представљање и вредновање радова".

Ученици 5/2 приказали су своје пројектне задатке које су урадили на часовима Информатике и рачунарства. Од ове школске године ученици су у обавези да на часовима Информатике и рачунарства ураде пројектне задатке.
Теодора Антић, Наташа Петровић, Тијана Станојевић урадиле су документ на тему "Најбезбедније на Интернету"
Петар Јанковић, Дуња Кинђић, Мартина Милосављевић урадили су причу у сликама "Монитор"

Вељко Јакоповић, Лука Ковачевић, Никола Милосављевић, Андрија Милутиновић, Милош Сретеновић, Марко Станковић урадили су документе на тему "Харвер рачунара"
Теодора Пајић, Мина Симић, Нађа Стаменковић, Давид Станковић урадили су документ на тему "Како се понашати на Интернету"