Награда на конкурсу "Крв живот значи"

Датум: 31. Maj 2017 11:04 Категорија: Новости

У категорији ученика од 5. до 8. разреда награђена је ученица 7/1 разреда наше школе, Марија Савић. Марија је освојила 3. награду. Применила је стечено знање из биологије у свом раду, уз помоћ наставнице Маријане Спасић.

На конкурс који је расписан 2017/02/13. године на тему добровољног, анонимног и ненаграђеног давалаштва крви под називом '' Крв живот значи" пристигао је велики број радова. Стручни жири одабрао је најбоље и они су награђени у Недељи Црвеног крста.

У просторијама Црвеног крста Јагодина организована је свечаност поводом доделе награда. У присуству великог броја студената и наставника истакнут је значај добровољног давања крви. Овом приликом Црвени крст Јагодина се захвалио свим основним и средњим школама које су учествовале на конкурсу.