Мени
Вести
РЕПУБЛИЧКО такмичењe из српског језика
29. Maj 2024 14:34
На Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе наша ченица Доротеја Аврамовић освојила је друго место.
Ивона Димитријевић је такође учествовала на такмичењу (15/20)Републичко такмичење из географије
27. Maj 2024 12:06На Републичком такмичењу из географије наши ученици су остварили запажен успех:
Неда Матић прва награда
Марија Стевић прва награда
Душан даничић друга награда
Немања Нешић трећа наградаРепубличко такмичење из историје
27. Maj 2024 11:20На Републичком такмичењу из историје наша Марија Стевић освојила је 4. место (44 / 47 поена) . БравоРебубличко такмичење ТиТ
27. Maj 2024 11:17На Републичком такмичењу из технике и технологије наш ученик Лука Панић освојио је трећу награду.
Књижево стваралаштво младих
27. Maj 2024 11:10Поводом 115. рођендана Народне библиотеке "Радислав Никчевић" Јагодина наша ученица шестог разреда Милана Петровић свечано је награђена за допринос књижевном стваралаштву младих!Окружно такмичење у атлетици
27. Maj 2024 11:06На Окружном такмичењу у атлетици наши такмичари су остварили добар пласман: Михајло Милутиновић IV/3 2.место на 60 метара Вукан Матић IV/3 3.место скок у даљ Елена Стојановић V/3 3.место скок у даљ
Лет у свет
27. Maj 2024 10:59Наша школа је била домаћини првог Фестивала дечије песме у организацији актива наставника музичке културе града Јагодина. Фестивал је симболичног назива "Лет у свет", а на њему су се ревијално представљале певачке групе, хорови и солисти основних школа Поморавског округа под вођством њихових наставника. Честитамо свим нашим гостима на сјајном извођењу.
Окружно из историје
27. Maj 2024 10:57
На Окружном такмичењу из историје наше ученице су нас сјајно представиле, а ученица осмог разреда Марија Стевић освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО и пласман на Републичко такмичење.Окружно такмичење из хемије
24. April 2024 10:16
Са Окружног такмичења из хемије доносе нам ПРВО МЕСТО Марија Стевић, осми разред и ДРУГО МЕСТО Ивона Димитријевић, седми разред!Окружно такмичење из географије
24. April 2024 10:10
На Окружном такмичењу из географије наши ученици су остварили одличне резултате:
Марија Стевић прво место и пласман на Републичко такмичење
Неда Матић прво место и пласман на Републичко такмичење
Душан Даничић прво место и пласман на Републичко такмичење
Немања Нешић прво место и пласман на Републичко такмичење
Војин Ивановић друго место
Андреј Ивковић треће место
Важни линкови
....................................................................
Припрема завршног испита осмака уз подршку портала е-Вежбаоница
....................................................................
Предмети
ПРОЈЕКТИ
Такмичари 2011/12
Српски језик
- Грујић Невена 6/3 - I место на окружном,
- Грујић Теодора 6/3 - II место на окружном,
- Петровић Неда 6/1 - II место на окружном,
- Маринковић Анастасија 5/3 - учешће на окружном такмичењу.
Енглески језик
- Нешић Марија 8/2 - учешће на окружном такмичењу.
Географија
Учесници на Окружном такмичењу:- Настић Сара 8/1 - II место ,
- Николић Немања 8/1 - III место ,
- Миленковић Милан 7/1 - III место
- Златановић Александра 7/1,
- Рашић Марија 7/3
- Арсенијевић Лука 7/3
- Гајић Ива 7/4
- Анђелковић Немања 8/1
- Булатовић Славица 8/1
- Грујичић Јована 8/2
Учесници на Републичком такмичењу:
- Настић Сара 8/1
- Николић Немања 8/1
Историја
Учесници на Окружном такмичењу:- Живковић Богдан 8/2 - III место ,
- Анастасија Маринковић 5/3
- Јована Карличић 5/2
Учесник на Републичком такмичењу:
- Живковић Богдан 8/2
Физика
Учесници на Окружном такмичењу:- Станојевић Данијела 7/3 - I место
- Грујић Невена 6/3 - II место,
- Васић Миљан 8/2 - III место,
- Ивановић Андреа 8/2 ,
- Гајић Ива 7/4,
- Грујић Теодора 6/3 .
Учесник на Републичком такмичењу:
- Станојевић Данијела 7/3 - добитник III награде
Техничко и информатичко образовање
Учесник на Окружном такмичењу:- Михајловић Матија (ракетно моделарство)
Информатика
Учесник на Окружном такмичењу:- Мијушковић Александар 8/3
Хемија
Учесници на Окружном такмичењу:- Ивановић Андреа 8/2 - I место
- Гајић Ива 7/4 - II место,
- Станојевић Данијела 7/3
- Марковић Тамара 7/3
- Љубоја Огњен 7/4
Учесник на Републичком такмичењу:
- Ивановић Андреа 8/2 - III место
Математика
Учесници на Окружном такмичењу:
- Станојевић Данијела - 7/3 - I место
- Љубоја Огњен - 7/4 - III место
- Дајић Никола - 4/2
- Неговановић Јована 4/3
- Милетић Бора 4/3
- Стевановић Ђорђе 4/3
- Станојевић Александар - 5/2
- Карличић Јована - 5/2
- Ивановић Андреа - 8/2
Учесник на Републичком такмичењу:
- Станојевић Данијела - 7/3
,, Мислиша’’ - похваљени ученици:
- Петровић Неда 6/1,
- Стошић Лана 4/3,
- Младеновић Лазар 6/3,
- Неговановић Јована 4/3,
- Грујић Теодора 6/3,
- Милетић Бора 4/3,
- Грујић Невена 6/3,
- Дајић Никола 4/2,
- Станојевић Александар 5/2,
- Ђорђевић Михајло 2/2,
- Павловић Марија 4/3,
- Ђекић Филип 2/2.
Такмичење рецитатора:
Учесник на Окружном такмичењу:- Мијушковић Душан 4/3.
Верска настава
I место на конкурсу у Београду за стрип - бојанку Св. цар Константин освојили су наши ученици шестог разреда:
- Николић Лазар, -
- Милосављевић Милош,
- Стаменковић Јована,
- Стругар Бошко,
- Мијајловић Аница,
- Јеличић Матија.
- Стевић Миљана,
Школско градско и регионално првенство у каратеу
Краљево- трећи у Србији
- Коновалов Лука
- Јевтић Стефан
- Поповић Лука
Џудо
- Стошић Андрија 3/2,
-III коло првенства за полетарце - 1. место,
-Квалификације за школске Олимпијске игре - 2. место
- Стошић Анђела 8/1,
-Кадетско првенство Србије - 3. место,
-Школске олимпијске игре - 1. место
-Државно јуниорско првенство Србије - 3. место
Рукомет
2. место на окружном такмичењу девојчице
- Јанковић Анђела 7/4,
- Јаковљевић Маја 7/4,
- Мијајловић Наталија 7/1,
- Станковић Катарина 7/1,
- Петровић Јована 7/1,
- Димитријевић Марина 7/4,
- Гвозденовић Миљана 7/1,
- Крстић Анета 8/2,
- Алексић Анђелија 7/1,
- Ораовчић Јелена 8/2.
Пливање
Учесници на Окружном такмичењу:
- Трајковић Милица 2/1,
- Радосављевић Михаило 5/1,
- Милојковић Тамара 6/2
Учесници на Републичком такмичењу:
-
Тешић Павле 3/2 ,
-
Карић Мина 4/1 ,
-
Тешић Војин 5/1,
-
Цанић Жељко 5/1,
-
Павловић Урош 5/2,
- Стефановић Марко 5/3