Мени
Вести
РЕПУБЛИЧКО такмичењe из српског језика
29. Maj 2024 14:34
На Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе наша ченица Доротеја Аврамовић освојила је друго место.
Ивона Димитријевић је такође учествовала на такмичењу (15/20)Републичко такмичење из географије
27. Maj 2024 12:06На Републичком такмичењу из географије наши ученици су остварили запажен успех:
Неда Матић прва награда
Марија Стевић прва награда
Душан даничић друга награда
Немања Нешић трећа наградаРепубличко такмичење из историје
27. Maj 2024 11:20На Републичком такмичењу из историје наша Марија Стевић освојила је 4. место (44 / 47 поена) . БравоРебубличко такмичење ТиТ
27. Maj 2024 11:17На Републичком такмичењу из технике и технологије наш ученик Лука Панић освојио је трећу награду.
Књижево стваралаштво младих
27. Maj 2024 11:10Поводом 115. рођендана Народне библиотеке "Радислав Никчевић" Јагодина наша ученица шестог разреда Милана Петровић свечано је награђена за допринос књижевном стваралаштву младих!Окружно такмичење у атлетици
27. Maj 2024 11:06На Окружном такмичењу у атлетици наши такмичари су остварили добар пласман: Михајло Милутиновић IV/3 2.место на 60 метара Вукан Матић IV/3 3.место скок у даљ Елена Стојановић V/3 3.место скок у даљ
Лет у свет
27. Maj 2024 10:59Наша школа је била домаћини првог Фестивала дечије песме у организацији актива наставника музичке културе града Јагодина. Фестивал је симболичног назива "Лет у свет", а на њему су се ревијално представљале певачке групе, хорови и солисти основних школа Поморавског округа под вођством њихових наставника. Честитамо свим нашим гостима на сјајном извођењу.
Окружно из историје
27. Maj 2024 10:57
На Окружном такмичењу из историје наше ученице су нас сјајно представиле, а ученица осмог разреда Марија Стевић освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО и пласман на Републичко такмичење.Окружно такмичење из хемије
24. April 2024 10:16
Са Окружног такмичења из хемије доносе нам ПРВО МЕСТО Марија Стевић, осми разред и ДРУГО МЕСТО Ивона Димитријевић, седми разред!Окружно такмичење из географије
24. April 2024 10:10
На Окружном такмичењу из географије наши ученици су остварили одличне резултате:
Марија Стевић прво место и пласман на Републичко такмичење
Неда Матић прво место и пласман на Републичко такмичење
Душан Даничић прво место и пласман на Републичко такмичење
Немања Нешић прво место и пласман на Републичко такмичење
Војин Ивановић друго место
Андреј Ивковић треће место
Важни линкови
....................................................................
Припрема завршног испита осмака уз подршку портала е-Вежбаоница
....................................................................
Предмети
ПРОЈЕКТИ
Такмичари 2015/16
ПРЕДМЕТ | УЧЕНИК | РАЗРЕД | ПЛАСМАН | ТАКМИЧЕЊЕ | НАСТАВНИК |
СРПСКИ | Никола Илић | 5 | 1. место | општинско | Ј. Кнежевић |
ЈЕЗИК | Богдан Машојевић | 5 | 2. место | општинско | Ј. Кнежевић |
Ена Милановић | 5 | 2. место | општинско | Ј. Кнежевић | |
Мина Јосијевић | 5 | 3. место | општинско | Ј. Кнежевић | |
Јована Митровић | 5 | 3. место | општинско | Ј. Кнежевић | |
Никола Илић | 5 | 3. место | окружно | Ј. Кнежевић | |
Богдан Машојевић | 5 | 3. место | окружно | Ј. Кнежевић | |
Енглески | Александар Јовановић | 8 | 2. место | општинско | К. Костић |
језик | Ђорђе Стевановић | 8 | 2. место | општинско | К. Костић |
Александар Јовановић | 8 | 1. место | окружно | К. Костић | |
Ђорђе Стевановић | 8 | 2. место | окружно | К. Костић | |
Александар Јовановић | 8 | учешће | републичко | к. Костић | |
Ђорђе Стевановић | 8 | учешће | републичко | К. Костић | |
Географија | Михајло Ђорђевић | 7 | 1. место | општинско | С. Рмандић |
Јован Веселиновић | 7 | 3. место | општинско | С. Рмандић | |
Сања Митровић | 7 | 3. место | општинско | С. Рмандић | |
Лана Станић | 8 | 1. место | општинско | С. Рмандић | |
Исидора Нићифоровић | 8 | 2. место | општинско | С. Рмандић | |
Теодор Ђорђевић | 8 | 2. Место | општинско | С. Рмандић | |
Михајло Жикић | 8 | 3. место | општинско | С. Рмандић | |
Лука Љубоја | 8 | 3. место | општинско | С. Рмандић | |
Михајло Ђорђевић | 7 | учешће | окружно | С. Рмандић | |
Исидора Нићифоровић | 8 | 2. место | окружно | С. Рмандић | |
Теодор Ђорђевић | 8 | 2. место | окружно | С. Рмандић | |
Лана Станић | 8 | 2. место | окружно | С. Рмандић | |
Исидора Нићифоровић | 8 | републичко | С. Рмандић | ||
Теодор Ђорђевић | 8 | републичко | С. Рмандић | ||
Лана Станић | 8 | републичко | С. Рмандић | ||
Историја | Лука Љубоја | 8 | 2. место | општинско | С. Симоновић |
Математика | Петар Јанковић | 3 | 1. место | општинско | Д. Ђурђевић |
Андрија Јовић | 3 | 1. место | општинско | Д. Ђорђевић | |
Јана Чепрнић | 3 | 2. место | општинско | Д. Ђорђевић | |
Јелена Миленковић | 3 | 3. место | општинско | Д. Ђорђевић | |
Андреј Ђокић | 3 | 3. место | општинско | Д. Ђорђевић | |
Марија Ђорђевић | 3 | 3. место | општинско | Д. Ђорђевић | |
Лука Нешић | 4 | 1. место | општинско | Д. Гајић | |
Анђела Дјић | 4 | 3. место | општинско | Д. Гајић | |
Мина Јосијевић | 5 | 1. место | општинско | М. Стојановић | |
Никола Илић | 5 | 2. место | општинско | Б. Вујичић | |
Михајло Јанковић | 5 | 2. место | општинско | М. Стојановић | |
Михајло Ђорђевић | 7 | 3. место | општинско | Б. Вујичић | |
Биологија | Никола Илић | 5 | 3. место | окружно | Ј. Станковић |
Јана Миленковић | 6 | 1. место | окружно | Н. Андрејић | |
Филип Ђекић | 6 | 3. место | окружно | Н. Андрејић | |
Михајло Жикић | 8 | 3. место | окружно | Н. Андрејић | |
Немачки језик | Лана Станић | 8 | 1. место | општинско | Д. Андрејић |
Lesewettbewerb | Вељко Костћ | 7 | 3. место | општинско | М. С. Веселиновић |
Хемија | Ана Миленковић | 7 | 1. место | општинско | С. Лапчевић |
Михајло Ђорђевић | 7 | 2. место | општинско | С. Лапчевић | |
Ђорђе Стевановић | 8 | 1. место | општинско | Д. Ивановић | |
Ђорђе Стевановић | 8 | 3. место | окружно | Д. Ивановић | |
Физика | Михајло Антић | 6 | похвала | општинско | С. Станојевић |
Никола Дајић | 8 | похвала | општинско | С. Станојевић | |
Михајло Антић | 6 | 3. место | окружно | С. Станојевић | |
Никола Дајић | 8 | 3. место | окружно | С. Станојевић | |
ТИО | Богдан Машојевић | 5 | 2. место | општинско | С. Карличић |
Анастасија Вучковић | 7 | 3. место | општинско | С. Карличић | |
Богдан Машојевић | 5 | 1. место | окружно | С. Карличић | |
Богдан Машојевић | 5 | учешће | републичко | С. Карличић | |
Програмирање | Никола Илић | 5 | 1. место | општинско | В. Обрадовић |
Давид Петровић | 6 | 2. место | општинско | В. Обрадовић | |
Вељко Филиповић | 5 | 3. место | општинско | В. Обрадовић | |
Илија Васиљевић | 6 | 3. место | општинско | В. Обрадовић | |
Никола Илић | 5 | 1. место | окружно | В. Обрадовић | |
Давид Петровић | 6 | 3. место | окружно | В. Обрадовић | |
Никола Илић | 5 | учешће | републичко | В. Обрадовић | |
Давид Петровић | 6 | учешће | републичко | В. Обрадовић | |
Тесла Инфо Куп | Михајло Жикић | 8 | 3. место | општинско | В. Обрадовић |
Немања Анђелковић | 8 | 3. место | општинско | В. Обрадовић | |
Михајло Жикић | 8 | 3. место | окружно | В. Обрадовић | |
Немања Анђелковић | 8 | 3. место | окружно | В. Обрадовић | |
Михајло Жикић | 8 | учешће | републичко | В. Обрадовић | |
Немања Анђелковић | 8 | учешће | републичко | В. Обрадовић | |
Физичко васпитање | |||||
Фудбал | Санела Панић | 8 | 2. Место | општинско | М. Павићевић |
Андријана Гвозденовић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Катарина Павловић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Мина Карић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Милица Мијовић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Софија Маринковић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Јована М. Ђорђевић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Марија Павловић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Милена Сарафимовић | 8 | 2. Место | општинско | З. Милосављевић | |
Санела Панић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Андријана Гвозденовић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Катарина Павловић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Мина Карић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Милица Мијовић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Софија Маринковић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Јована М. Ђорђевић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Марија Павловић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Милена Сарафимовић | 8 | 2. Место | окружно | З. Милосављевић | |
Кошарка | Андријана Гвозденовић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић |
Анђела Ђорђевић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Исидора Нићифоровић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Софија Маринковић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Јована М. Ђорђевић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Милена Сарафимовић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Анђела Вацић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Ивана Радовановић | 6 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Наталија Мирковић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Петра Радосављевић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Андријана Гвозденовић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Анђела Ђорђевић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Исидора Нићифоровић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Софија Маринковић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Јована М. Ђорђевић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Милена Сарафимовић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Анђела Вацић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Ивана Радовановић | 6 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Наталија Мирковић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Петра Радосављевић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Рукомет | Јована М. Ђорђевић | 8 | 1. Место | општинско | М. Павићевић |
Петра Стојановић | 8 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Андријана Гвозденовић | 8 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Ана Стојановић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Анђела Ђорђевић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Наталија Мирковић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Петра Радосављевић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Анђела Вацић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Катарина Павловић | 8 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Емилија Китановић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Аншела Вуловић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Тијана Аврамовић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Кристина Јанковић | 7 | 1. Место | општинско | М. Павићевић | |
Јована М. Ђорђевић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Петра Стојановић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Андријана Гвозденовић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Ана Стојановић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Анђела Ђорђевић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Наталија Мирковић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Петра Радосављевић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Анђела Вацић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Катарина Павловић | 8 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Емилија Китановић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Аншела Вуловић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Тијана Аврамовић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Кристина Јанковић | 7 | 2. место | окружно | М. Павићевић | |
Одбојка | Анђела Вуловић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић |
Анабела Лукић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Милица Урошевић | 8 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Анђела Ђорђевић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Наталија Мирковић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Тијана Аврамовић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Анђела Вацић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Софија Маринковић | 8 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Андријана Гвозденовић | 8 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Анастасија Вучковић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Џудо | Андрија Стошић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић |
Милош Радисављевић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Андрија Стошић | 7 | 1. место | регионално | М. Павићевић | |
Милош Радисављевић | 8 | 1. место | регионално | М. Павићевић | |
Андрија Стошић | 7 | учешће | републичко | М. Павићевић | |
Милош Радисављевић | 8 | учешће | републичко | М. Павићевић | |
Пливање | Ива Тешић | 3 | 1. место | општинско | М. Павићевић |
Милица Трајковић | 6 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Ива Тешић | 3 | 1. место | регионално | М. Павићевић | |
Милица Трајковић | 6 | 1. место | регионално | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | 1. место | регионално | М. Павићевић | |
Ива Тешић | 3 | учешће | републичко | М. Павићевић | |
Милица Трајковић | 6 | учешће | републичко | М. Павићевић | |
Мина Карић | 8 | учешће | републичко | М. Павићевић | |
Стрељаштво | Дарко Спасојевић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић |
Миодраг Милошевић | 7 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Никола Маричић | 5 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Атлетика | Михајло Милошевић | 7 | 1. место | општинско | М. Павићевић |
Богдан Костић | 7 | 3. место | општинско | М. Павићевић | |
Дамир Карић | 5 | 1. место | општинско | М. Павићевић | |
Лазар Маленовић | 5 | 2. место | општинско | М. Павићевић | |
Лена Вујичић | 5 | 1. место | општинско | М. Павићевић |