Мени
Вести
РЕПУБЛИЧКО такмичењe из српског језика
29. Maj 2024 14:34
На Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе наша ченица Доротеја Аврамовић освојила је друго место.
Ивона Димитријевић је такође учествовала на такмичењу (15/20)Републичко такмичење из географије
27. Maj 2024 12:06На Републичком такмичењу из географије наши ученици су остварили запажен успех:
Неда Матић прва награда
Марија Стевић прва награда
Душан даничић друга награда
Немања Нешић трећа наградаРепубличко такмичење из историје
27. Maj 2024 11:20На Републичком такмичењу из историје наша Марија Стевић освојила је 4. место (44 / 47 поена) . БравоРебубличко такмичење ТиТ
27. Maj 2024 11:17На Републичком такмичењу из технике и технологије наш ученик Лука Панић освојио је трећу награду.
Књижево стваралаштво младих
27. Maj 2024 11:10Поводом 115. рођендана Народне библиотеке "Радислав Никчевић" Јагодина наша ученица шестог разреда Милана Петровић свечано је награђена за допринос књижевном стваралаштву младих!Окружно такмичење у атлетици
27. Maj 2024 11:06На Окружном такмичењу у атлетици наши такмичари су остварили добар пласман: Михајло Милутиновић IV/3 2.место на 60 метара Вукан Матић IV/3 3.место скок у даљ Елена Стојановић V/3 3.место скок у даљ
Лет у свет
27. Maj 2024 10:59Наша школа је била домаћини првог Фестивала дечије песме у организацији актива наставника музичке културе града Јагодина. Фестивал је симболичног назива "Лет у свет", а на њему су се ревијално представљале певачке групе, хорови и солисти основних школа Поморавског округа под вођством њихових наставника. Честитамо свим нашим гостима на сјајном извођењу.
Окружно из историје
27. Maj 2024 10:57
На Окружном такмичењу из историје наше ученице су нас сјајно представиле, а ученица осмог разреда Марија Стевић освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО и пласман на Републичко такмичење.Окружно такмичење из хемије
24. April 2024 10:16
Са Окружног такмичења из хемије доносе нам ПРВО МЕСТО Марија Стевић, осми разред и ДРУГО МЕСТО Ивона Димитријевић, седми разред!Окружно такмичење из географије
24. April 2024 10:10
На Окружном такмичењу из географије наши ученици су остварили одличне резултате:
Марија Стевић прво место и пласман на Републичко такмичење
Неда Матић прво место и пласман на Републичко такмичење
Душан Даничић прво место и пласман на Републичко такмичење
Немања Нешић прво место и пласман на Републичко такмичење
Војин Ивановић друго место
Андреј Ивковић треће место
Важни линкови
....................................................................
Припрема завршног испита осмака уз подршку портала е-Вежбаоница
....................................................................
Предмети
ПРОЈЕКТИ
Такмичари 2013-14
Предмет |
Ученик |
Разр. |
Наставник |
резултат |
Такмичење |
Српски језик |
Михајло Ђорђевић |
5. |
В. Радић |
2. место |
Општинско |
Јован Веселиновић |
В. Радић |
2. место |
|||
Сања Митровић |
Ј. Кнежевић |
3. место |
|||
Ђорђе Стевановић |
6. |
Г. Танић |
3. место |
||
Анастасија Маринковић |
7. |
Ј. Кнежевић |
3. место |
||
Невена Грујић |
8. |
И. Ђорђевић |
2. место |
||
Теодора Грујић |
И. Ђорђевић |
3. место |
|||
Михајло Ђорђевић |
5. |
В. Радић |
учешће |
Окружно |
|
Јован Веселиновић |
В. Радић |
учешће |
|||
Сања Митровић |
Ј. Кнежевић |
учешће |
|||
Ђорђе Стевановић |
6. |
Г. Танић |
учешће |
||
Анастасија Маринковић |
7. |
Ј. Кнежевић |
3. место |
||
Теодора Грујић |
8. |
И. Ђорђевић |
2.место |
||
Невена Грујић |
И. Ђорђевић |
3.место |
|||
Теодора Грујић |
8. |
И. Ђорђевић |
4. место |
Републичко |
|
Енглески језик |
Теодора Ђорђевић |
8. |
К. Костић |
3. место |
Општинско |
Лука Поповић |
К. Костић |
3. место |
|||
Теодора Ђорђевић |
8. |
К. Костић |
учешће |
Окружно |
|
Лука Поповић |
К. Костић |
учешће |
|||
Географија |
Марко Миленковић |
7. |
С. Рмандић |
1. место |
Општинско |
Драгор Радановић |
С. Рмандић |
2. место |
|||
Лука Коновалов |
8. |
С. Рмандић |
3. место |
||
Марко Миленковић |
7. |
С. Рмандић |
2. место |
Окружно |
|
Драгор Радановић |
С. Рмандић |
3. место |
Окружно |
||
Марко Миленковић |
7. |
С. Рмандић |
учешће |
Републичко |
|
Физика |
Ђорђе Стевановић |
6. |
С. Станојевић |
2. место |
Општинско |
Бора Милетић |
С. Станојевић |
3.место |
|||
Никола Дајић |
С. Станојевић |
похвала |
|||
Александар Станојевић |
7. |
С. Станојевић |
похвала |
||
Лука Коновалов |
8. |
С. Станојевић |
похвала |
||
Ђорђе Стевановић |
6. |
С. Станојевић |
3. место |
Окружно |
|
Бора Милетић |
С. Станојевић |
1. место |
|||
Никола Дајић |
С. Станојевић |
2.место |
|||
Александар Станојевић |
7. |
С. Станојевић |
2. место |
||
Бора Милетић |
6. |
С. Станојевић |
учешће |
Републичко |
|
Никола Дајић |
С. Станојевић |
учешће |
Републичко |
||
Хемија |
Александар Станојевић |
7. |
Д. Ивановић |
2. место |
Општинско |
Анастасија Маринковић |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Михаило Радосављевић |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Лазар Милошевић |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Јована Карличић |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Тамара Стојановић |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Грујић Теодора |
8. |
Д. Ивановић |
1. место |
||
Грујић Невена |
Д. Ивановић |
2. место |
|||
Милутиновић Мина |
Д. Ивановић |
3. место |
|||
Александар Станојевић |
7. |
Д. Ивановић |
3. место |
Окружно |
|
Анастасија Маринковић |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Михаило Радосављевић |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Лазар Милошевић |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Јована Карличић |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Тамара Стојановић |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Грујић Теодора |
8. |
Д. Ивановић |
учешће |
||
Грујић Невена |
Д. Ивановић |
1. место |
|||
Милутиновић Мина |
Д. Ивановић |
учешће |
|||
Грујић Невена |
8. |
Д. Ивановић |
3. место |
Републичко |
|
Математика |
Вељко Маловић |
3. |
Н. Вулић |
2. место |
Општинско |
Никола Илић |
Н. Вулић |
похвала |
|||
Богдан Машојевић |
Н. Вулић |
похвала |
|||
Лука Стошић |
4. |
О. Анђелковић |
3. место |
||
Михајло Антић |
М. Глигоријевић |
похвала |
|||
Ђорђе Стевановић |
6. |
Б. Вујчић |
2. место |
||
Никола Дајић |
Б. Вујчић |
3. место |
|||
Александар Станојевић |
7. |
М. Стојановић |
3. место |
||
Јована Карличић |
М. Стојановић |
похвала |
|||
Александар Станојевић |
7. |
М. Стојановић |
похвала |
Окружно |
|
Техничко и информатичко образовање |
Марија Павловић |
6. |
М. Николић |
1. место |
Општинско |
Никола Станојловић |
М. Николић |
3. место |
|||
Анастасија Маринковић |
7. |
С. Карличић |
1. место |
||
Драгор Радановић |
С. Карличић |
1. место |
|||
Јована Карличић |
С. Карличић |
2. место |
|||
Марија Павловић |
6. |
М. Николић |
3. место |
Окружно |
|
Никола Станојловић |
М. Николић |
учешће |
|||
Анастасија Маринковић |
7. |
С. Карличић |
2. место |
||
Јована Карличић |
С. Карличић |
3. место |
|||
Анастасија Маринковић |
|
С. Карличић |
учешће |
Републичко |
|
Јована Карличић |
|
С. Карличић |
Учешће |
Републичко |
|
Информатика и рачунарство |
Александар Станојевић |
7. |
В. Обрадовић |
1. место |
Општинско |
Лука Коновалов |
8. |
В. Обрадовић |
2. место |
||
Стефан Димитријевић |
В. Обрадовић |
3. место |
|||
Лука Стојановић |
5. |
В. Обрадовић |
учешће |
Окружно |
|
Александар Станојевић |
7. |
В. Обрадовић |
2. место |
||
Лука Коновалов |
8. |
В. Обрадовић |
3. место |
||
Анастасија Маринковић |
7. |
В. Обрадовић С. Карличић |
Специјална награда за монтажу "Филмић 2014" |
||
Јована Карличић |
7. |
||||
Ликовни конкурс |
Ива Тешић |
1. |
Д. Ђорђевић |
Награда на фестивалу „Витезово пролеће“ |
|
Илија Милојевић |
1. |
Д. Ђорђевић |
|||
Ива Трајковић |
2. |
Б. Димитријевић |
|||
Анћелија Перић |
2. |
Б. Димитријевић |
|||
Јана Стојановић |
2. |
Б. Димитријевић |
|||
Никола Митровић |
2. |
Б. Димитријевић |