Угледни час из Енглеског језика - Easter

Датум: 07. April 2015 11:26 Категорија: Угледни час

Дана 26.4.2015. године, у нашем подручном одељењу у Трнави, одржан је огледни час из енглеског језика.

Час је одржала наставница Ана Нешић. Часу су присуствовали директорка Мирјана Срећковић, психолог Светлана Вујичић, педагог Бранкица Милосављевић, наставница Наташа Филиповић, наставник Младен Глигоријевић и учитељица Мирјана Ракић.
Ученици првог и трећег разреда су заједнички учествовали у одржавању часа. Тема овог огледног часа је био ЕАСТЕР - Ускрс. Ученици су научили речи и изразе везане за Ускрс, како да честитају Ускрс на енглеском језику. Такође су правили ускршњу честитку и постоље за јаја у облику пилета. Колегиница, наставница Наташа Филиповић нас је све изненадила презентацијом Ускршње песме "Easter Bunny" у којој су учествовали сви ученици и наставнице Наташа и Ана.
Час био успешан, ученици су били врло активни и заинтересовани за рад и научили су пригодне ствари везане за Ускрс.