Фантастика и надреализам

Датум: 30. Decembar 2022 16:14 Категорија: Новости

У великој конкуренцији пристиглих радова из чак 26 држава на Међународном дечијем ликовном конкурсу Мини рестАРТ "Фантастика и надреализам" двоје наших ђака осмака прошло је излагачку селекцију. Све честитке Сари Стојановић и Алекси Димитријевићу на успешним излагачким радовима!

Датум: 30. Decembar 2022 16:11 Категорија: Новости

24,12,2022, је одржан семинар "Утицај редифинисаног концепта писмености у 21. веку на промене у образовању " у нашој школи у организацији Центра за образовање Крагујевац.

Нова година

Датум: 30. Decembar 2022 16:09 Категорија: Новости

Новогодишње активности у одељењу учитељице Еме Дамјановић у сарадњи са родитељима и педагошким асистентом Иваном Димитријевић, а најлепши резултат наши разиграни и задовољни ђаци трећаци.

Датум: 30. Decembar 2022 16:07 Категорија: Новости

10.12.2022. године, у нашој школи одржан је семинар ,,Савремени приступ настави - Поглед у будућност" који је реализовала Академија Филиповић.

Радмила Лукић

Датум: 16. Decembar 2022 20:31 Категорија: Новости

Уз велики аплауз и овације ђака, колега и бивших ђака испратили смо у пензију нашу дивну наставницу математике Раду Лукић.
Драга наша Радо, од срца ти желимо срећан одлазак у пензију и хвала ти што си свој радни век посветила баш нама.
Воле те твоје колеге и твоја школа "Горан Остојић"

Угледни час Ликовна култура

Датум: 17. Novembar 2022 11:04 Категорија: Новости

14. октобра имали смо задовољство да присуствујемо угледном часу ликовне културе учитељица Еме Дамјановић
 и Иване Димитријевић у одељењу III-1. Поводом обележавања светског дана здраве хране.

Трка за срећније детињство

Датум: 17. Novembar 2022 10:58 Категорија: Новости

У склопу Дечије недеље традиционално се одржало такмичење у трчању Црвеног крста под називом "Трка за срећније детињство", а наши ђаци су сјајно представили нашу школу!

Дечја недеља

Датум: 12. Oktobar 2022 17:36 Категорија: Новости

Овогодишња Дечја недеља била је одржана од 3. до 9. октобра. Циљ обележавања Дечје недеље јесте скретање пажње јавности на децу и младе, на дете као носиоца права, на потребе деце у породици, друштву и локалној заједници, на њихово право да одрастају у што бољим условима.
Овогодишња Дечја недеља одржана је под слоганом "Шта детету треба да расте до неба".

Пријем ђака првака

Датум: 09. Septembar 2022 12:55 Категорија: Новости

Првим септембром смо започели нову школску годину. Најузбуђенији међу ђацима били су наши прваци који су свечано дочекани у сали за представе.

Пријем петака и првака

Датум: 25. Avgust 2022 11:14 Категорија: Новости