• Смене у школској 2018/19

30. Avgust 2018 10:38Због већег броја одељења у првом разреду, смене у школској 2018/19. години су промењене:
    Преподневна смена: I, II, V, VII
    Поподневана смена: III, IV, VI, VIII
  • Почетак школске године

30. Avgust 2018 10:33Први наставни дан у школској 2018/19 је 3.9.2018.
    Свечани пријем ученика петог разреда и представљање разредних старешина и предметних наставника је у сали школе са почетком у 8 часова.
    Свечана приредба за пријем ученика првог разреда почиње у сали школе у 9 часова.
  • Треће место на Републичком такмичењу из историје!

13. Jun 2018 21:14Освојено III место на Републичком такмичењу из историје које је одржано 19.05.2018. год. на Палићу у ОШ „Мирослав Антић”. Честитамо нашем Богдану на овим сјајним резултатима и постигнутом великом успеху!
  • Такмичење Глумац школарац

11. Jun 2018 15:51Драмска секција коју води наставница Весна Радић освојила је друго место на такмичењу "Глумац школарац"
  • Књижевна олимпијада 2018

06. Jun 2018 11:35Ученик 7/2 Богдан Машојевић учествовао је на Републичком такмичењу Књижевна олимпијада у Сремским Карловцима 12.маја 2018.
  • Републичко такмичење српски језик

06. Jun 2018 11:28Ученик 7/2 Богдан Машојевић учествовао је на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе  у Тршићу 26.маја 2018.
  • Спортске игре младих

23. Maj 2018 12:43Дана 21.5.2018. у Спортској хали „Јаса“ у организацији Савеза за школски спорт Србије одржане су Спортске игре младих. У питању је окружно такмичење. Ученици четвртог разреда имали су прилике да се такмиче у дисциплинама „Атлетика – трка на 60 m и „Између две ватре“ .

• Билтен 2018

21. Maj 2018 11:09Изашло је ново електронско издање билтена за 2018. годину
    Школски билтен 2018 BILTEN
  • Најбољи у 2018

18. Maj 2018 09:01Погледајте видео наших најбољих ученика у 2017/2018 години.
  • Најбољи 2017/18

16. Maj 2018 18:38Ово су наши најбољи ученици у школској 2017/2018
    Погледај

Страни језици

У школи  од првог разреда  сви ученици уче Енглески језик, а од петог разреда и Немачки језик. За ученике који су учили Руски језик у некој другој школи па се уписали у нашу организована је и настава Руског језика. Постоји и велико интересовање за учење Шпанског језика те школа очекује да јој се одобри увођење тог језика као факултативног предмета.

Актив наставника страних језика чине:

Наташа Филиповић, проф. енгл. језика
Костић Катарина, проф. енгл. језика
Ана Нешић, проф. енгл. језика
Миленка Ђуковић, проф. руског језика
Марија Станојевић- Веселиновић, проф. нем. јез.

Настава се одвија у кабинету за стране језике који има припрему за наставнике опремљену неопходним техничким средствима (графоскоп, компјутер, ЦД-плејери, касетофон, појачало, микрофон...) и осталим наставним средствима (илустрације, флип чарт табла, постери...).
Посебно издвајамо библиотеку са уџбеницима и литературом на страним језицима. У самој учионици налази се бела табла, слика познатих места у Лондону, рад нашег професора ликовне културе Добрице Јовановића. Пно је простора  на огласним таблама за ученичке радове.

Али оно што нашу школу посебно издваја од других школа када су страни језици у питању то су традиционално веома успешне Вечери страних језика које деца посебно воле и радо учествују у њима (глуме, играју, певају рецитују). Секција за стране језике уклључује се у прославу свих датума од значаја у школи, празника и слично.

Наставници се труде да напредују у свом послу, посећују семинаре и  прате стручну литературу. Велики је број ученика наше школе који су прва знања стицали у нашој школи, а сада су професори енглеског, руског или немачког језика  и  веома успешно раде у својим школама. Два наставника енглеског језика и наставник немачког језика у нашој школи  језика  били су и њени ђаци. Имали смо успеха у такмичењима у знању ученика осмог разреда, сваке године имамо представнике на окружним такмичењима, али веома често и на републичким. Највећи успех било је друго место на републичком такмичењу из немачког језика и седмо место из енглеског језика.