Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Креативна географија

    11. Oktobar 2017 18:34Ученици 5 .разреда су имали задатак да направе моделе Сунчевог система
  • Посета пасуљијади

    27. Septembar 2017 13:11У недељу 24.9.2107 наши ученицi извиђачи посетили су Пасуљијаду која се традиционално одржава у
  • Ђак генерације

    27. Septembar 2017 12:48Наш ученик Михајло Ђорђевић учествовао је на додели награда најбољим ученицим основних школа.
    Честитамо
  • Распоред писмених задатака

    21. Septembar 2017 16:50Поштовани родитељи и ученици на страници Распоред писмених задатака можете су информисати о терминима писмених задатака, вежби, контролних задатака и тестирања у школској 2017/18.
  • Пријем првака

    10. Septembar 2017 22:56Традиционално ученици првог разреда имали су свечани пријем у Матичној школи у 9 h, где су погледали приредбу, коју су за њих припремили ученици другог и трећег разреда са својим учитељицама.
    Приредбу је отворила директорка школе, која им је пожелела добродошлицу, пуно среће и успеха у школи и што више лепих тренутака у школским клупама.
  • Почетак нове школске године

    31. Avgust 2017 10:45Нова школска 2017/18 година почиње 1.9.2017. године (петак).
    Распоред смена је следећи:
    - 3. , 5. и 7. разред је преподневна смена
    - 4. , 6. и 8. разред је поподневна смена

    Пријем ученика ПЕТОГ разреда је у сали школе са почетком у 8. часова.

    Свечана приредба за ученике ПРВОГ разреда је у сали школе са почетком у 9 часова.

    Ученици другог разреда су поподневна смена, с обзиром да спремају приредбу за прије првака
  • Матурски плес 2017

    04. Jul 2017 16:46Матурски плес-19.05.2017.године у организацији СО Јагодина и плесног клуба Ла Луна матуранти средњих и основних школа играли су свој матурски плес.
  • Први круг расподеле

    04. Jul 2017 16:30Сви ученици наше школе су распоређени у првом кругу расподеле у жељене средње школе.
    ЧЕСТИТАМО!!
  • Угледни час из Одељенске заједнице

    27. Jun 2017 12:29Учитељица Драгана Ђорђевић је 13.6.2017. у одељењу 4/1 одржала Угледни час из Одељенске заједнице на тему - Одељенски споменар.
  • Списак уџбеника за 2017/18

    20. Jun 2017 12:28У секцији за преузимање додата је групаса које можете преузети датотеку са списком уџбеника за школску 2017/2018 годину.
    Такође додат је и мени са страницом где можете прегледати списак уџбеника.

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Предметни наставници


СРПСКИ ЈЕЗИК ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ ЈЕЗИК
Јелена Кнежевић Наташа Филиповић Драган Милосављевић
Весна Радић Катарина Костић Дијана Андрејић
Габријела Танић Ана  Нешић  
     

МАТЕМАТИКА ФИЗИКА ХЕМИЈА
Лукић Радмила   Станојевић Светлана Живановић Срђан
Вујичић Биљана    Лапчевић Снежана
Стојановић Мирјана       

БИОЛОГИЈА ГЕОГРАФИЈА ИСТОРИЈА
Андрејић Ненад Рмандић Славиша    Симоновић Сања 
Станковић Јелена Грашић Јелена Марковић Мирјана 
Петровић Владимир    

ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО  
Карличић Сузана Обрадовић Владан  
Ђорђе Миленковић    

ЛИКОВНА КУЛТУРА МУЗИЧКА КУЛТУРА ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
Јовановић Добрица Милошевић Милица Милосављевић Зоран
    Павићевић Марјан

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2017/18


5- 1  Наташа Филиповић 7 - 1 Марјан Павићевић
5 - 2  Светлана Станојевић 7 - 2 Мирјана Стојановић
    7 - 3 Милошевић Милица
       
       
6 - 1 Радмила Лукић 8- 1 Сузана Карличић
6 - 2 Костић Катарина 8 - 2 Ана Нешић
6 - 3 Сања Симоновић 8 - 3 Дијана Андрејић
       

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2016/17

5- 1 Кнежевић Јелена 7 - 1 Сузана Карличић
5 - 2 Костић Катарина 7 - 2 Иван Петровић
5 - 3 Симоновић Сања 7 - 3 Ана Нешић
       
       
6 - 1 Марјан Павићевић 8- 1  Наташа Филиповић
6 - 2 Мирјана Стојановић 8 - 2  Светлана Станојевић
6 - 3 Милошевић Милица 8 - 3  Весна Радић
       


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2015/16

5- 1 Марјан Павићевић 7 - 1 Филиповић Наташа
5 - 2 Мирјана Стојановић 7 - 2 Станојевић Светлана
5 - 3 Драгана Величковић Алексић 7 - 3 Радић Весна
       
       
6 - 1 Сузана Карличић 8- 1 Костић Катарина
6 - 2 Иван Петровић 8 - 2 Милосављевић Зоран
6 - 3 Ана Нешић 8 - 3 Танић Габријела
    8-4 Ђорђевић Ивана
 

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2014/15

5- 1 Сузана Карличић 7 - 1 Костић Катарина
5 - 2 Иван Петровић 7 - 2 Милосављевић Зоран
5 - 3 Ана Нешић 7 - 3 Танић Габријела
    7 - 4 Нићифоровић Миладин
       
6 - 1 Филиповић Наташа 8- 1 Павићевић Марјан
6 - 2 Станојевић Светлана 8 - 2 Ивановић Душица
6 - 3 Радић Весна 8 - 3 Кнежевић Јелена
       
 


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2013/14

5- 1 Филиповић Наташа 7 - 1 Павићевић Марјан
5 - 2 Станојевић Светлана 7 - 2 Ивановић Душица
5 - 3 Радић Весна 7 - 3 Кнежевић Јелена
       
       
6 - 1 Костић Катарина 8- 1 Николић Милица
6 - 2 Милосављевић Зоран 8 - 2 Лукић Радмила
6 - 3 Танић Габријела 8 - 3 Ђорђевић Ивана
6-4 Нићифоровић Миладин