Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Награда архивa Средње Поморавље у Јагодини

    12. Decembar 2017 11:29Архив Средње Поморавље у Јагодини, поводом прославе Дана архива, традиционално додељује, и ове године, награде ученицима који су постигли успех из историје.
  • Јесен у мојој школи

    03. Decembar 2017 19:01Јесен у нашој школи
  • Програмирање 6. разред

    23. Novembar 2017 12:27Ученици 6. разреда су научили основе програмирања у програмском језику Python.
  • Такмичење Дабар

    23. Novembar 2017 12:16И ове године ученици наше школе решавали су задатке на такмичењу Дабар.
  • Посета Историјском архиву

    23. Novembar 2017 11:5414.11.2017. године, одељење 5/2 је са предметним наставником историје Мирјаном _Марковић посетило Историјски архив Јагодине.
  • Октобарске чаролије

    09. Novembar 2017 11:19Тртће недеље октобра ученици другог четри издвојеног одељења у Трнави више пажње посветили су  значају здраве хране и здравог живота.
  • Тематски дан

    09. Novembar 2017 10:56У оквиру Дечје недеље ушколи у Трнави одржан је тематски дан "Градимо мостове међу генерацијама" са родитељима, бакама и декама као нашим драгим гостима.
  • Креативна географија

    11. Oktobar 2017 18:34Ученици 5 .разреда су имали задатак да направе моделе Сунчевог система
  • Посета пасуљијади

    27. Septembar 2017 13:11У недељу 24.9.2107 наши ученицi извиђачи посетили су Пасуљијаду која се традиционално одржава у
  • Ђак генерације

    27. Septembar 2017 12:48Наш ученик Михајло Ђорђевић учествовао је на додели награда најбољим ученицим основних школа.
    Честитамо

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Предметни наставници


СРПСКИ ЈЕЗИК ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК НЕМАЧКИ ЈЕЗИК
Јелена Кнежевић Наташа Филиповић Драган Милосављевић
Весна Радић Катарина Костић Дијана Андрејић
Габријела Танић Ана  Нешић  
     

МАТЕМАТИКА ФИЗИКА ХЕМИЈА
Лукић Радмила   Станојевић Светлана Живановић Срђан
Вујичић Биљана    Лапчевић Снежана
Стојановић Мирјана       

БИОЛОГИЈА ГЕОГРАФИЈА ИСТОРИЈА
Андрејић Ненад Рмандић Славиша    Симоновић Сања 
Станковић Јелена Грашић Јелена Марковић Мирјана 
Петровић Владимир    

ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО  
Карличић Сузана Обрадовић Владан  
Ђорђе Миленковић    

ЛИКОВНА КУЛТУРА МУЗИЧКА КУЛТУРА ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
Јовановић Добрица Милошевић Милица Милосављевић Зоран
    Павићевић Марјан

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2017/18


5- 1  Наташа Филиповић 7 - 1 Марјан Павићевић
5 - 2  Светлана Станојевић 7 - 2 Мирјана Стојановић
    7 - 3 Милошевић Милица
       
       
6 - 1 Радмила Лукић 8- 1 Сузана Карличић
6 - 2 Костић Катарина 8 - 2 Ана Нешић
6 - 3 Сања Симоновић 8 - 3 Дијана Андрејић
       

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2016/17

5- 1 Кнежевић Јелена 7 - 1 Сузана Карличић
5 - 2 Костић Катарина 7 - 2 Иван Петровић
5 - 3 Симоновић Сања 7 - 3 Ана Нешић
       
       
6 - 1 Марјан Павићевић 8- 1  Наташа Филиповић
6 - 2 Мирјана Стојановић 8 - 2  Светлана Станојевић
6 - 3 Милошевић Милица 8 - 3  Весна Радић
       


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2015/16

5- 1 Марјан Павићевић 7 - 1 Филиповић Наташа
5 - 2 Мирјана Стојановић 7 - 2 Станојевић Светлана
5 - 3 Драгана Величковић Алексић 7 - 3 Радић Весна
       
       
6 - 1 Сузана Карличић 8- 1 Костић Катарина
6 - 2 Иван Петровић 8 - 2 Милосављевић Зоран
6 - 3 Ана Нешић 8 - 3 Танић Габријела
    8-4 Ђорђевић Ивана
 

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2014/15

5- 1 Сузана Карличић 7 - 1 Костић Катарина
5 - 2 Иван Петровић 7 - 2 Милосављевић Зоран
5 - 3 Ана Нешић 7 - 3 Танић Габријела
    7 - 4 Нићифоровић Миладин
       
6 - 1 Филиповић Наташа 8- 1 Павићевић Марјан
6 - 2 Станојевић Светлана 8 - 2 Ивановић Душица
6 - 3 Радић Весна 8 - 3 Кнежевић Јелена
       
 


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 5 ДО 8 РАЗРЕДА ЗА ШКОЛСКУ 2013/14

5- 1 Филиповић Наташа 7 - 1 Павићевић Марјан
5 - 2 Станојевић Светлана 7 - 2 Ивановић Душица
5 - 3 Радић Весна 7 - 3 Кнежевић Јелена
       
       
6 - 1 Костић Катарина 8- 1 Николић Милица
6 - 2 Милосављевић Зоран 8 - 2 Лукић Радмила
6 - 3 Танић Габријела 8 - 3 Ђорђевић Ивана
6-4 Нићифоровић Миладин