Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Новогодишња приредба

    07. Januar 2020 23:05Традиционална Новогодишња приредба и базара одржани су  27.12.2019.
  • "Најлепше жеље"

    07. Januar 2020 22:11У Трнави 26.12.2019. одржан је тематски дан "Најлепше жеље" у коме су учестовали сви ученици од првог до четвртог разреда.
  • У сусрет Новој години

    07. Januar 2020 21:49У сусрет Новој години дана 26.12.2019. у сали наше школе одржана је представа "Авантуристи и Деда Мраз" (Арт студио).
  • Угледни час „Шта утиче на кретање тела“

    21. Decembar 2019 22:08Дана 18.12.2019. одржан је угледни час из света око нас „Шта утиче на кретање тела“.

  • Трибина

    19. Decembar 2019 17:46У сали наше школе одржана је едукативна трибина "Насиље у школама" у организације Школске управе Јагодина.
  • Национални паркови

    11. Decembar 2019 18:38Наши национални паркови, презентације по групама, 4/1
  • Посета сајму науке

    11. Decembar 2019 17:48И ове године ученици, учесници републичких и регионалних такмичења, са својим наставницима посетили су Сајам науке 2019.
  • Пласман "Дабар"

    05. Decembar 2019 23:38
    Два наша ученика обезбедила су пласман на Републичку смотру такмичења "Дабар"
    Goran Ostojić Jagodina Rastko Ilić 128
    Goran Ostojić Jagodina Uros Jovanovic 120
  • Угледни час "Das Wetter und Klimaschutz"

    04. Decembar 2019 22:3921.11 одржан је угледни час  "Das Wetter und Klimaschutz".
  • Такмичење Дабар 2019

    04. Decembar 2019 22:19Од 9. до 13. 12.у нашој школи одржано је Међународно такмичење из рачунарске и инфомратичке писмености "Дабар".
     

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Разредна настава

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2017/18

1-1 Ђурђевић Душица 3-1 Миљковић Зорица
1-2 Ђорђевић Драгана 3-2 Вулић Нада
1-3 Петровић Светлана 3-3 Брајковић Љиљана
       
2-1 Гајић Драгана 4-1 Анђелковић Оливера
2-2 Димитријевић Бисерка 4-2 Глигоријевић Младен
2-3 Милошевић  Александра 4-3 Ракић Мирјана
2-4 Миловановић Јелена    

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2016/17

1-1 Гајић Драгана 3-1 Анђелковић Оливера
1-2 Димитријевић Бисерка 3-2 Глигоријевић Младен
1-3 Милошевић  Александра 3-3 Ракић Мирјана
1-4 Стефановић Данијела    
2-1 Миљковић Зорица 4-1 Ђорђевић Драгана
2-2 Вулић Нада 4-2 Ђурђевић Душица
2-3 Брајковић Љиљана 4-3 Петровић Светлана
       


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2015/16
 
1-1 Миљковић Зорица 3-1 Ђорђевић Драгана
1-2 Вулић Нада 3-2 Ђурђевић Душица
1-3 Брајковић Љиљана 3-3 Петровић Светлана
       
2-1 Анђелковић Оливера 4-1 Гајић Драгана
2-2 Глигоријевић Младен 4-2 Милошевић Александра
2-3 Ракић Мирјана 4-3 Димитријевић Бисерка
    4-4 Стефановић Данијела
 

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2014/15
 
1-1 Анђелковић Оливера 3-1 Гајић Драгана
1-2 Глигоријевић Младен 3-2 Милошевић Александра
1-3 Ракић Мирјана 3-3 Димитријевић Бисерка
    3-4 Стефановић Данијела
       
2-1 Ђорђевић Драгана 4-1 Миљковић Зорица
2-2 Ђурђевић Душица 4-2 Вулић Нада
2-3 Петровић Светлана 4-3 Брајковић Љиљана