Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Награда архивa Средње Поморавље у Јагодини

    12. Decembar 2017 11:29Архив Средње Поморавље у Јагодини, поводом прославе Дана архива, традиционално додељује, и ове године, награде ученицима који су постигли успех из историје.
  • Јесен у мојој школи

    03. Decembar 2017 19:01Јесен у нашој школи
  • Програмирање 6. разред

    23. Novembar 2017 12:27Ученици 6. разреда су научили основе програмирања у програмском језику Python.
  • Такмичење Дабар

    23. Novembar 2017 12:16И ове године ученици наше школе решавали су задатке на такмичењу Дабар.
  • Посета Историјском архиву

    23. Novembar 2017 11:5414.11.2017. године, одељење 5/2 је са предметним наставником историје Мирјаном _Марковић посетило Историјски архив Јагодине.
  • Октобарске чаролије

    09. Novembar 2017 11:19Тртће недеље октобра ученици другог четри издвојеног одељења у Трнави више пажње посветили су  значају здраве хране и здравог живота.
  • Тематски дан

    09. Novembar 2017 10:56У оквиру Дечје недеље ушколи у Трнави одржан је тематски дан "Градимо мостове међу генерацијама" са родитељима, бакама и декама као нашим драгим гостима.
  • Креативна географија

    11. Oktobar 2017 18:34Ученици 5 .разреда су имали задатак да направе моделе Сунчевог система
  • Посета пасуљијади

    27. Septembar 2017 13:11У недељу 24.9.2107 наши ученицi извиђачи посетили су Пасуљијаду која се традиционално одржава у
  • Ђак генерације

    27. Septembar 2017 12:48Наш ученик Михајло Ђорђевић учествовао је на додели награда најбољим ученицим основних школа.
    Честитамо

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Разредна настава

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2017/18

1-1 Ђурђевић Душица 3-1 Миљковић Зорица
1-2 Ђорђевић Драгана 3-2 Вулић Нада
1-3 Петровић Светлана 3-3 Брајковић Љиљана
       
2-1 Гајић Драгана 4-1 Анђелковић Оливера
2-2 Димитријевић Бисерка 4-2 Глигоријевић Младен
2-3 Милошевић  Александра 4-3 Ракић Мирјана
2-4 Миловановић Јелена    

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2016/17

1-1 Гајић Драгана 3-1 Анђелковић Оливера
1-2 Димитријевић Бисерка 3-2 Глигоријевић Младен
1-3 Милошевић  Александра 3-3 Ракић Мирјана
1-4 Стефановић Данијела    
2-1 Миљковић Зорица 4-1 Ђорђевић Драгана
2-2 Вулић Нада 4-2 Ђурђевић Душица
2-3 Брајковић Љиљана 4-3 Петровић Светлана
       


ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2015/16
 
1-1 Миљковић Зорица 3-1 Ђорђевић Драгана
1-2 Вулић Нада 3-2 Ђурђевић Душица
1-3 Брајковић Љиљана 3-3 Петровић Светлана
       
2-1 Анђелковић Оливера 4-1 Гајић Драгана
2-2 Глигоријевић Младен 4-2 Милошевић Александра
2-3 Ракић Мирјана 4-3 Димитријевић Бисерка
    4-4 Стефановић Данијела
 

ПОДЕЛА ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНСТВА ОД 1 ДО 4 РАЗРЕДА ШКОЛСКА 2014/15
 
1-1 Анђелковић Оливера 3-1 Гајић Драгана
1-2 Глигоријевић Младен 3-2 Милошевић Александра
1-3 Ракић Мирјана 3-3 Димитријевић Бисерка
    3-4 Стефановић Данијела
       
2-1 Ђорђевић Драгана 4-1 Миљковић Зорица
2-2 Ђурђевић Душица 4-2 Вулић Нада
2-3 Петровић Светлана 4-3 Брајковић Љиљана