Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Повратак у школу

    16. April 2021 16:01У понедељак 19.4.2021. ученици се враћају у школе према распореду пре одласка на онлајн наставу. 
  • Упис ђака првака

    15. April 2021 12:20Упис ђака првака је у току

  • Активности у продуженом боравку

    15. April 2021 12:12
  • Ажуриран списак уџбеника

    15. April 2021 12:06Прегледајте и преузмите списак уџбеника за школску 2021/22 на овом линку
    СПИСАК УЏБЕНИКА
  • Продужени боравак

    15. April 2021 12:03Продужени боравак у нашој школи.

  • Школа у Трнави

    15. April 2021 11:47Представљамо вам на нашој Фејсбук страници нашу школу у Трнави


  • Свети Сава 2021.

    27. Januar 2021 13:16
     
    Због епидемиолошке ситуације 2021. године није одржана традиционална Светосавск академија. Из тог разлога школску славу смо обележили у овом другачијем формату. Наша школа се труди да негује дух светосавља у свим околностима. Ученици и колектив школа "Горан Остојић"
  • О Б А В Е Ш Т Е Њ Е за родитеље будућих ученика ПЕТОГ разреда

    24. Avgust 2020 13:03Молимо родитеље који НЕ ЖЕЛЕ да им деца похађају наставу у школи, него да прате наставу онлајн од куће да се до 27.08.2020. год. јаве школи на број телефона 8223-214 или да лично дођу до школе.
     
     
          За све родитеље важи (без обзира да ли ће дете редовно похађати наставу или онлајн) да заједно са децом дођу у школу 31.08.2020. год. у 10 часова како би се упознали са будућим одељењским старешинама и добили неопходна упутства за даљи рад. ( са собом обавезно понети маску, за себе и дете)
  • ОБАВЕШТЕЊЕ за ђаке 1. разреда

    24. Avgust 2020 12:44Молимо родитеље који НЕ ЖЕЛЕ да им деца похађају наставу у школи, него да прате наставу онлајн од куће да се до 27.08.2020. год. јаве школи на број телефона 8223-214 или да лично дођу до школе.
     
          За све родитеље важи (без обзира да ли ће дете редовно похађати наставу или онлајн) да заједно са децом дођу у школу 31.08.2020. год. у 9 часова како би се упознали са будућим учитељима првог разреда и добили неопходна упутства за даљи рад. ( са собом обавезно понети маску, за себе и дете)
  • Екѕкурзија

    28. Maj 2020 09:13Обавештење за родитеље у вези екскурзије

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Такмичари 2016/17

  ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
         УЧЕНИКА
  ТАКМИЧЕЊЕ РАНГ ТАКМИЧЕЊА
 
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА
општински окружни републички
Лука Нешић V1 Српски језик 3. 2. / Јелена Кнежевић
Мина Јосијевић VI2 Српски језик 2. 2. / Јелена Кнежевић
Богдан Машојевић VI2 Српски језик 2. 3. / Јелена Кнежевић
Ена Милановић VI2 Српски језик   учешће / Јелена Кнежевић
Растко Илић III2 математика 1. / / Младен Глигоријевић
Огњен Јанићијевић III1 математика 1. / / Оливера Анђелковић
Јован Митровић III2 математика 2. / / Младен Глигоријевић
Ивана Николић III1 математика 2. / / Оливера Анђелковић
Анђела Миљојковић III3 математика 3. / / Мирјана Ракић
Марија Ђорђевић IV1 математика 1. учешће / Драгана Ђорђевић
Петар Јанковић IV2 математика 1. похвала / Драгана Ђорђевић
Јелена Миленковић IV1 математика 2. похвала / Драгана Ђорђевић
Филип Ђорђевић IV1 математика 3. похвала / Драгана Ђорђевић
Андрија Јовић IV1 математика 3. / / Драгана Ђорђевић
Лука Нешић V1 математика 2. похвала / Радмила Лукић
Петар Стругар V3 математика 3. учешће / Мирјана Стојановић
Анђела Дајић V1 математика похвала учешће / Радмила Лукић
Богдан Машојевић VI2 математика 3. учешће / Мирјана Стојановић
Никола Илић VI3 математика 3. 2. / Мирјана Стојановић
Никола Илић VI3 физика 1. 2. / Светлана Станојевић
Мина Јосијевић VI2 физика 2. 3. / Светлана Станојевић
Михајло Антић VII3 физика 3. похвала / Светлана Станојевић
Јана Миленковић VII1 географија 1. 3. / Славиша Рмандић
Филип Ђекић VII3 географија 1. 2. / Славиша Рмандић
Toни Петровић VII3 географија 2. 3. / Славиша Рмандић
Нина Нешић VII2 географија 3. / / Славиша Рмандић
Иван Рашић VII2 географија 3. / / Славиша Рмандић
Марија Савић VII1 географија 3. / / Славиша Рмандић
Михајло Ђорђевић VIII3 географија 1. 1. похвала Славиша Рмандић
Сања Митровић VIII1 географија 2. 2. / Славиша Рмандић
Кристина Миленковић VIII1 географија 2. 2. / Славиша Рмандић
Јован Веселиновић VIII2 географија 3. / / Славиша Рмандић
Лука Нешић V1 историја 2. 2. / Сања Симоновић
Богдан Машојевић VI2 историја 2. 2. / Сања Симоновић
Дарко Спасојевић VIII3 историја 3. учешће / Мирјана Марковић
Михајло Ђорђевић VIII3 историја 3. учешће / Мирјана Марковић
Вељко Филиповић VI2 ТИО 1. 2. 2. Сузана Карличић
Анастасија Вучковић VIII2 ТИО 1. учешће / Сузана Карличић
Богдан Машојевић VI2 ТИО 3. 3. 4. Сузана Карличић
Никола Ђорђевић VI1 ТИО 3. учешће / Сузана Карличић
Никола Илић VI3 програмирање 1. 1. пласман Владан Обрадовић
Давид Петровић VII3 програмирање 1. учешће / Владан Обрадовић
Илија Васиљевић VII3 програмирање 2. 1. / Владан Обрадовић
Ива Тешић IV1 пливање   1. учешће Марјан Павићевић
Филип Ђорђевић IV1 пливање   2. учешће Марјан Павићевић
Милица Трајковић VII3 пливање   1. учешће Марјан Павићевић
Павле Тешић VIII2 пливање   2. учешће Марјан Павићевић
Филип Павловић II2 џудо   2. учешће Марјан Павићевић
Андрија Стошић VIII2 џудо   1. 3. Марјан Павићевић
Лена Вујичић VI1 атлетика 1. 2.   Марјан Павићевић
Растко Илић III2 кенгур без граница 3.   1. Младен Глигоријевић
Андрија Јовић IV1 кенгур без граница       Драгана Ђорђевић
Илија Милојевић IV1 кенгур без граница       Драгана Ђорђевић
Андрија Јовић IV1 мислиша       Драгана Ђорђевић
Сара Стојановић II2 кенгур без граница       Нада Вулић
Филип Павловић II2 кенгур без граница       Нада Вулић
Растко Илић III2 шах /   учешће Младен Глигоријевић
Димитрије Ивић III1 шах /   учешће Оливера Анђелковић