Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Видео ђаци певају песму за Светог Саву

    09. Februar 2018 10:58Ђаци у Трнави певају песму светом Сави.
  • Школска слава у Трнави

    09. Februar 2018 10:26Свет Сава - слава свих нас, школска слава, обележена је адекватним програмом ученика од првог до четвртог разреда и у школи у Трнави.
  • Светосавска академија

    31. Januar 2018 18:06У нашој школи традиционално је обележена школска слава резањем колача и свечаном академијом.
  • Зимске чари

    31. Januar 2018 17:2424.1.2018. године ученици четвртог разреда са својим учитељима посетили су  Ђурђево брдо и искористили чари зиме за физичко васпитање.
  • Новогодишње приредбе

    29. Decembar 2017 22:48У матичној школи и у Трнави одржане су новогодишње приредбе.
  • Новогодишњи базар

    29. Decembar 2017 22:38Новогодишњи базар су организовали ученици од1. до 4. разреда заједно са својим учитељима и учитељицама.
  • Радна субота

    28. Decembar 2017 16:17У школи Горан Остојић 23.12.2017. организована је радна субота. Ученици су са својим учитељима и наставницима китили учионице. Ученици су такође припремали робу за Новогодишњи базар.
  • Сајам науке 2017

    19. Decembar 2017 14:20Ученици наше школе су 14.12.2017. посетили Фестивал науке у Београду.
  • Награда архивa Средње Поморавље у Јагодини

    12. Decembar 2017 11:29Архив Средње Поморавље у Јагодини, поводом прославе Дана архива, традиционално додељује, и ове године, награде ученицима који су постигли успех из историје.
  • Јесен у мојој школи

    03. Decembar 2017 19:01Јесен у нашој школи

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Распоред осталих активности

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОСТАЛИХ АКТИВНОСТИ ПО ЗАДУЖЕЊИМА ОД 5- 8 РАЗРЕДА ЗА ШК. 2016/17. ГОДИНУ


          НАСТАВНИК ЧОС ДОПУНСКА ДОДАТНА СЕКЦИЈА КОНСУЛТАЦИЈЕ
Весна Радић Четвртак после наставе Понедељак 6. Час     Четвртак 6. Час
Јелена Кнежевић Среда 12:25 Понедељак 12:25 Уторак 12:25   Четвртак 16:15
Габријела Танић   Уторак 6. Час Среда Четвртак  
Наташа Филиповић Уторак (пре/ после часова) Среда пре и после часова Понедељак после часова Петак и после часова Понедељак 18
Петак 3. Час
Катарина Костић Среда 5. Час Понедељак 12:30 Четвртак 11:30 Четвртак 12:30 Уторак 5. час
Иван Петровић Уторак после часа       Четвртак 4. Час
Драган Милосављевић   Уторак после часова Четвртак после часова Понедељак 5. И 6. час Четвртак 4. Час
Дијана Андрејић Среда 6. Час Уторак међусмена (непарна поподне) Понедељак међусмена   Среда 1530-1830
Биљана Вујичић   Уторак пре часова Уторак пре часова   Уторак 2. Час
Понедељак 3. Час
Радмила Лукић   Петак 5. Час Понедељак 6. Час Среда међусмена  
Мирјана Стојановић Уторак међусмена   Четвртак пречас   Среда 4. Час
Светлана Станојевић Уторак 12:30   Четвртак пречас (непарна поподне)    
Срђан Живановић   Уторак пречас Четвртак 1230   Среда 4. Час
Снежана  Лапчевић   четвртак Четвртак    
Сања Симоновић Понедељак 6. час       Понедељак 3. Час непарна смена
Мирјана Марковић     Четвртак 13:30
(преподне)
  Четвртак 5. Час (преподне)
Славиша Рмандић     Среда 6. Час парна/предчас непарна   Четвртак 3. Час (непарна смена)
Снежана Видојковић          
Ненад Андрејић   Четвртак 12:30 поподне Петак пре часова 12:30, 7:30   Петак 1.-3. часа
Маријана Спасић         Уторак 6. Час
Јелена Станковић   Уторак 6. Час     Четвртак 3. Час
Сузана Карличић Петак (пре/после часова)     Понедељак/
уторак
Понедељак 3. Час
Ђорђе Миленковић          
Милица Милошевић          
Добрица Јовановић          
Марјан Павићевић Четвртак после часова     Среда, петак
Хала спортова
Четвртак 3. час
Зоран Милосављевић          
Владан Обрадовић     Четвртак 5. Час Среда 5. Час