Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Новогодишња приредба

    07. Januar 2020 23:05Традиционална Новогодишња приредба и базара одржани су  27.12.2019.
  • "Најлепше жеље"

    07. Januar 2020 22:11У Трнави 26.12.2019. одржан је тематски дан "Најлепше жеље" у коме су учестовали сви ученици од првог до четвртог разреда.
  • У сусрет Новој години

    07. Januar 2020 21:49У сусрет Новој години дана 26.12.2019. у сали наше школе одржана је представа "Авантуристи и Деда Мраз" (Арт студио).
  • Угледни час „Шта утиче на кретање тела“

    21. Decembar 2019 22:08Дана 18.12.2019. одржан је угледни час из света око нас „Шта утиче на кретање тела“.

  • Трибина

    19. Decembar 2019 17:46У сали наше школе одржана је едукативна трибина "Насиље у школама" у организације Школске управе Јагодина.
  • Национални паркови

    11. Decembar 2019 18:38Наши национални паркови, презентације по групама, 4/1
  • Посета сајму науке

    11. Decembar 2019 17:48И ове године ученици, учесници републичких и регионалних такмичења, са својим наставницима посетили су Сајам науке 2019.
  • Пласман "Дабар"

    05. Decembar 2019 23:38
    Два наша ученика обезбедила су пласман на Републичку смотру такмичења "Дабар"
    Goran Ostojić Jagodina Rastko Ilić 128
    Goran Ostojić Jagodina Uros Jovanovic 120
  • Угледни час "Das Wetter und Klimaschutz"

    04. Decembar 2019 22:3921.11 одржан је угледни час  "Das Wetter und Klimaschutz".
  • Такмичење Дабар 2019

    04. Decembar 2019 22:19Од 9. до 13. 12.у нашој школи одржано је Међународно такмичење из рачунарске и инфомратичке писмености "Дабар".
     

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Распоред осталих активности

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОСТАЛИХ АКТИВНОСТИ ПО ЗАДУЖЕЊИМА ОД 5- 8 РАЗРЕДА ЗА ШК. 2016/17. ГОДИНУ


          НАСТАВНИК ЧОС ДОПУНСКА ДОДАТНА СЕКЦИЈА КОНСУЛТАЦИЈЕ
Весна Радић Четвртак после наставе Понедељак 6. Час     Четвртак 6. Час
Јелена Кнежевић Среда 12:25 Понедељак 12:25 Уторак 12:25   Четвртак 16:15
Габријела Танић   Уторак 6. Час Среда Четвртак  
Наташа Филиповић Уторак (пре/ после часова) Среда пре и после часова Понедељак после часова Петак и после часова Понедељак 18
Петак 3. Час
Катарина Костић Среда 5. Час Понедељак 12:30 Четвртак 11:30 Четвртак 12:30 Уторак 5. час
Иван Петровић Уторак после часа       Четвртак 4. Час
Драган Милосављевић   Уторак после часова Четвртак после часова Понедељак 5. И 6. час Четвртак 4. Час
Дијана Андрејић Среда 6. Час Уторак међусмена (непарна поподне) Понедељак међусмена   Среда 1530-1830
Биљана Вујичић   Уторак пре часова Уторак пре часова   Уторак 2. Час
Понедељак 3. Час
Радмила Лукић   Петак 5. Час Понедељак 6. Час Среда међусмена  
Мирјана Стојановић Уторак међусмена   Четвртак пречас   Среда 4. Час
Светлана Станојевић Уторак 12:30   Четвртак пречас (непарна поподне)    
Срђан Живановић   Уторак пречас Четвртак 1230   Среда 4. Час
Снежана  Лапчевић   четвртак Четвртак    
Сања Симоновић Понедељак 6. час       Понедељак 3. Час непарна смена
Мирјана Марковић     Четвртак 13:30
(преподне)
  Четвртак 5. Час (преподне)
Славиша Рмандић     Среда 6. Час парна/предчас непарна   Четвртак 3. Час (непарна смена)
Снежана Видојковић          
Ненад Андрејић   Четвртак 12:30 поподне Петак пре часова 12:30, 7:30   Петак 1.-3. часа
Маријана Спасић         Уторак 6. Час
Јелена Станковић   Уторак 6. Час     Четвртак 3. Час
Сузана Карличић Петак (пре/после часова)     Понедељак/
уторак
Понедељак 3. Час
Ђорђе Миленковић          
Милица Милошевић          
Добрица Јовановић          
Марјан Павићевић Четвртак после часова     Среда, петак
Хала спортова
Четвртак 3. час
Зоран Милосављевић          
Владан Обрадовић     Четвртак 5. Час Среда 5. Час