Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Креативна географија

    11. Oktobar 2017 18:34Ученици 5 .разреда су имали задатак да направе моделе Сунчевог система
  • Посета пасуљијади

    27. Septembar 2017 13:11У недељу 24.9.2107 наши ученицi извиђачи посетили су Пасуљијаду која се традиционално одржава у
  • Ђак генерације

    27. Septembar 2017 12:48Наш ученик Михајло Ђорђевић учествовао је на додели награда најбољим ученицим основних школа.
    Честитамо
  • Распоред писмених задатака

    21. Septembar 2017 16:50Поштовани родитељи и ученици на страници Распоред писмених задатака можете су информисати о терминима писмених задатака, вежби, контролних задатака и тестирања у школској 2017/18.
  • Пријем првака

    10. Septembar 2017 22:56Традиционално ученици првог разреда имали су свечани пријем у Матичној школи у 9 h, где су погледали приредбу, коју су за њих припремили ученици другог и трећег разреда са својим учитељицама.
    Приредбу је отворила директорка школе, која им је пожелела добродошлицу, пуно среће и успеха у школи и што више лепих тренутака у школским клупама.
  • Почетак нове школске године

    31. Avgust 2017 10:45Нова школска 2017/18 година почиње 1.9.2017. године (петак).
    Распоред смена је следећи:
    - 3. , 5. и 7. разред је преподневна смена
    - 4. , 6. и 8. разред је поподневна смена

    Пријем ученика ПЕТОГ разреда је у сали школе са почетком у 8. часова.

    Свечана приредба за ученике ПРВОГ разреда је у сали школе са почетком у 9 часова.

    Ученици другог разреда су поподневна смена, с обзиром да спремају приредбу за прије првака
  • Матурски плес 2017

    04. Jul 2017 16:46Матурски плес-19.05.2017.године у организацији СО Јагодина и плесног клуба Ла Луна матуранти средњих и основних школа играли су свој матурски плес.
  • Први круг расподеле

    04. Jul 2017 16:30Сви ученици наше школе су распоређени у првом кругу расподеле у жељене средње школе.
    ЧЕСТИТАМО!!
  • Угледни час из Одељенске заједнице

    27. Jun 2017 12:29Учитељица Драгана Ђорђевић је 13.6.2017. у одељењу 4/1 одржала Угледни час из Одељенске заједнице на тему - Одељенски споменар.
  • Списак уџбеника за 2017/18

    20. Jun 2017 12:28У секцији за преузимање додата је групаса које можете преузети датотеку са списком уџбеника за школску 2017/2018 годину.
    Такође додат је и мени са страницом где можете прегледати списак уџбеника.

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Распоред осталих активности

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОСТАЛИХ АКТИВНОСТИ ПО ЗАДУЖЕЊИМА ОД 5- 8 РАЗРЕДА ЗА ШК. 2016/17. ГОДИНУ


          НАСТАВНИК ЧОС ДОПУНСКА ДОДАТНА СЕКЦИЈА КОНСУЛТАЦИЈЕ
Весна Радић Четвртак после наставе Понедељак 6. Час     Четвртак 6. Час
Јелена Кнежевић Среда 12:25 Понедељак 12:25 Уторак 12:25   Четвртак 16:15
Габријела Танић   Уторак 6. Час Среда Четвртак  
Наташа Филиповић Уторак (пре/ после часова) Среда пре и после часова Понедељак после часова Петак и после часова Понедељак 18
Петак 3. Час
Катарина Костић Среда 5. Час Понедељак 12:30 Четвртак 11:30 Четвртак 12:30 Уторак 5. час
Иван Петровић Уторак после часа       Четвртак 4. Час
Драган Милосављевић   Уторак после часова Четвртак после часова Понедељак 5. И 6. час Четвртак 4. Час
Дијана Андрејић Среда 6. Час Уторак међусмена (непарна поподне) Понедељак међусмена   Среда 1530-1830
Биљана Вујичић   Уторак пре часова Уторак пре часова   Уторак 2. Час
Понедељак 3. Час
Радмила Лукић   Петак 5. Час Понедељак 6. Час Среда међусмена  
Мирјана Стојановић Уторак међусмена   Четвртак пречас   Среда 4. Час
Светлана Станојевић Уторак 12:30   Четвртак пречас (непарна поподне)    
Срђан Живановић   Уторак пречас Четвртак 1230   Среда 4. Час
Снежана  Лапчевић   четвртак Четвртак    
Сања Симоновић Понедељак 6. час       Понедељак 3. Час непарна смена
Мирјана Марковић     Четвртак 13:30
(преподне)
  Четвртак 5. Час (преподне)
Славиша Рмандић     Среда 6. Час парна/предчас непарна   Четвртак 3. Час (непарна смена)
Снежана Видојковић          
Ненад Андрејић   Четвртак 12:30 поподне Петак пре часова 12:30, 7:30   Петак 1.-3. часа
Маријана Спасић         Уторак 6. Час
Јелена Станковић   Уторак 6. Час     Четвртак 3. Час
Сузана Карличић Петак (пре/после часова)     Понедељак/
уторак
Понедељак 3. Час
Ђорђе Миленковић          
Милица Милошевић          
Добрица Јовановић          
Марјан Павићевић Четвртак после часова     Среда, петак
Хала спортова
Четвртак 3. час
Зоран Милосављевић          
Владан Обрадовић     Четвртак 5. Час Среда 5. Час