Унесите појам за претрагу (ћир)




Мени

Вести

  • Награда архивa Средње Поморавље у Јагодини

    12. Decembar 2017 11:29Архив Средње Поморавље у Јагодини, поводом прославе Дана архива, традиционално додељује, и ове године, награде ученицима који су постигли успех из историје.
  • Јесен у мојој школи

    03. Decembar 2017 19:01Јесен у нашој школи
  • Програмирање 6. разред

    23. Novembar 2017 12:27Ученици 6. разреда су научили основе програмирања у програмском језику Python.
  • Такмичење Дабар

    23. Novembar 2017 12:16И ове године ученици наше школе решавали су задатке на такмичењу Дабар.
  • Посета Историјском архиву

    23. Novembar 2017 11:5414.11.2017. године, одељење 5/2 је са предметним наставником историје Мирјаном _Марковић посетило Историјски архив Јагодине.
  • Октобарске чаролије

    09. Novembar 2017 11:19Тртће недеље октобра ученици другог четри издвојеног одељења у Трнави више пажње посветили су  значају здраве хране и здравог живота.
  • Тематски дан

    09. Novembar 2017 10:56У оквиру Дечје недеље ушколи у Трнави одржан је тематски дан "Градимо мостове међу генерацијама" са родитељима, бакама и декама као нашим драгим гостима.
  • Креативна географија

    11. Oktobar 2017 18:34Ученици 5 .разреда су имали задатак да направе моделе Сунчевог система
  • Посета пасуљијади

    27. Septembar 2017 13:11У недељу 24.9.2107 наши ученицi извиђачи посетили су Пасуљијаду која се традиционално одржава у
  • Ђак генерације

    27. Septembar 2017 12:48Наш ученик Михајло Ђорђевић учествовао је на додели награда најбољим ученицим основних школа.
    Честитамо

САТ



Предмети

ПРОЈЕКТИ

Банери



 



Министарство просвете



Антологија српске књижевности



Распоред осталих активности

РАСПОРЕД ОДРЖАВАЊА ОСТАЛИХ АКТИВНОСТИ ПО ЗАДУЖЕЊИМА ОД 5- 8 РАЗРЕДА ЗА ШК. 2016/17. ГОДИНУ


          НАСТАВНИК ЧОС ДОПУНСКА ДОДАТНА СЕКЦИЈА КОНСУЛТАЦИЈЕ
Весна Радић Четвртак после наставе Понедељак 6. Час     Четвртак 6. Час
Јелена Кнежевић Среда 12:25 Понедељак 12:25 Уторак 12:25   Четвртак 16:15
Габријела Танић   Уторак 6. Час Среда Четвртак  
Наташа Филиповић Уторак (пре/ после часова) Среда пре и после часова Понедељак после часова Петак и после часова Понедељак 18
Петак 3. Час
Катарина Костић Среда 5. Час Понедељак 12:30 Четвртак 11:30 Четвртак 12:30 Уторак 5. час
Иван Петровић Уторак после часа       Четвртак 4. Час
Драган Милосављевић   Уторак после часова Четвртак после часова Понедељак 5. И 6. час Четвртак 4. Час
Дијана Андрејић Среда 6. Час Уторак међусмена (непарна поподне) Понедељак међусмена   Среда 1530-1830
Биљана Вујичић   Уторак пре часова Уторак пре часова   Уторак 2. Час
Понедељак 3. Час
Радмила Лукић   Петак 5. Час Понедељак 6. Час Среда међусмена  
Мирјана Стојановић Уторак међусмена   Четвртак пречас   Среда 4. Час
Светлана Станојевић Уторак 12:30   Четвртак пречас (непарна поподне)    
Срђан Живановић   Уторак пречас Четвртак 1230   Среда 4. Час
Снежана  Лапчевић   четвртак Четвртак    
Сања Симоновић Понедељак 6. час       Понедељак 3. Час непарна смена
Мирјана Марковић     Четвртак 13:30
(преподне)
  Четвртак 5. Час (преподне)
Славиша Рмандић     Среда 6. Час парна/предчас непарна   Четвртак 3. Час (непарна смена)
Снежана Видојковић          
Ненад Андрејић   Четвртак 12:30 поподне Петак пре часова 12:30, 7:30   Петак 1.-3. часа
Маријана Спасић         Уторак 6. Час
Јелена Станковић   Уторак 6. Час     Четвртак 3. Час
Сузана Карличић Петак (пре/после часова)     Понедељак/
уторак
Понедељак 3. Час
Ђорђе Миленковић          
Милица Милошевић          
Добрица Јовановић          
Марјан Павићевић Четвртак после часова     Среда, петак
Хала спортова
Четвртак 3. час
Зоран Милосављевић          
Владан Обрадовић     Четвртак 5. Час Среда 5. Час