Ликовни конкурс

Датум: 04. Mart 2024 08:28 Категорија: Достигнућа

Браво за све наше уметнике који су учествовали на ликовном конкурсу и велико браво за наше награђене ђаке, а то су:
Хана Јонић 7-3
Лана Стојановић 6-1
Богдана Динић 5-1
Матеј Димитријевић 5-3

Питагорина теорема

Датум: 04. Mart 2024 08:24 Категорија: Угледни час

Занимљив час код наших седмака у корелацији предмета математике и технике и технологије. До финалног производа уз примену Питагорине теореме - наши седмаци су конструисали странице квадра, а затим их уз помоћ 3Д оловки израђивали.

Саобраћајни знаци

Датум: 04. Mart 2024 08:18 Категорија: Угледни час

Наши ђаци одељења друго један су обрадили важну тему о сабраћајним знаковима и превозним средствима. Како је у друштву све лепше и лакше, ове наставне јединице су обрадили кроз заједнички групни рад.

Окружно такмичењу у стрељаштву

Датум: 05. Decembar 2023 20:21 Категорија: Новости

Наше девојчице избориле су ПРВО МЕСТО на Окружном такмичењу у стрељаштву, и једно ДРУГО МЕСТО у појединачној категорији!

Републичка смотра "Миња Субота"

Датум: 05. Decembar 2023 20:18 Категорија: Новости

На Музичком фестивалу "Миња Субота" наше девојчице Анђела Степановић (II разред) и Нада Милошевић (VII разреда) су нас обрадовале и донеле нам ДВЕ РЕПУБЛИЧКЕ ПРВЕ НАГРАДЕ у својим категоријама.

Окружно такмичење у пливању

Датум: 05. Decembar 2023 20:12 Категорија: Достигнућа

На Окружном такмичењу у пливању наши ђаци освојили ЈЕДНО ПРВО МЕСТО, ДВА ДРУГА и ДВА ТРЕЋА МЕСТА. Војин Ивановић 7-2 - I место и пласман на Републичко

Општинско - стрљаштво

Датум: 05. Decembar 2023 20:09 Категорија: Достигнућа

На одржаном општинском такмичењу у стрељаштву наши ђаци су остварили одличне резултате!

I место екипно оствариле су наше девојчице и то у саставу: Миа Раденковић, Ивона Димитријевић и Јана Филиповић

Октобарска награда

Датум: 05. Decembar 2023 20:05 Категорија: Достигнућа

Добитници Октобарске награде скупштине града Јагодина наши ђаци Андриа Алексић и Петра Милосављевић!

Донирање Црвеном Крсту

Датум: 05. Decembar 2023 20:02 Категорија: Новости

Ученици четвртог и шестог разреда су током Дечије недеље започели хуманитарну акцију и донирали играчке, одећу и школски прибор Црвеном крсту и солидарном фонду наше школе.

Фестивал Миња Субота

Датум: 04. Decembar 2023 18:40 Категорија: Достигнућа

На окружном такмичења вокалних солиста у оквиру Музичког фестивала "Миња Субота"
представници наше школе су освојили ДВА ПРВА МЕСТА и пласман на републичко такмичење, једно ДРУГО и ТРЕЋЕ МЕСТО за нашу школу!