Распуст

Датум: 06. Jul 2022 22:13 Категорија: Новости

Матура четвртака

Датум: 06. Jul 2022 21:49 Категорија: Новости

22.јуна 2022. четврти разреди су радасно и са пуно смеха организовали прославу матуре
Четири године су брзо прошле и дошло је време растанка од учитеља. Сваки растанак је тежак, али носи и радост новг почетка са новим изазовима и узбуђењима које носи одрастање.
Чевртаци срећно и видимо се у петом разреду!

Еразмус плус програм

Датум: 29. Jun 2022 18:00 Категорија: Новости

Као једну од школа вежбаоница Факултета педагошких наука у Јагодини, нашу школу је посетила професорка Roswithe Stütz са Универзитета у Линцу у Аустрији. На састанку са нашом гошћом дати су предлози о могућностима укључивања наше школе у Еразмус плус програм.

Ђак генерације 2022

Датум: 27. Jun 2022 22:25 Категорија: Новости

За овогодишњег ђака генерације изабран је Растко Илић, ученик одељења 8/1, разредног старешине наставнице технике и технологије Сузане Карличић

Угледни час информатика и музичко

Датум: 26. Jun 2022 20:25 Категорија: Новости

У одељењу 5/1 одржан је угледни час информатике и рачумарства и музичке културе.

Мала матура 2022

Датум: 17. Jun 2022 16:39 Категорија: Новости

У суботу, 11. јуна 2022. смо заједно са нашим осмацима прославили њихов завршетак осмогодишњег школовања и сјајно смо се провели. Пуно смеха и доброг расположења, једно лепо вече за памћење!

Представа "Јованча Мицић"

Датум: 16. Jun 2022 17:09 Категорија: Новости

Под вођством наставнице Раде Лукић, а уз подршку колега учитеља Младена и учитељица Оље, Јелене и Бисе, наставнице енглеског језика Наташе и наставница музичке и ликовне културе, наши главни глумци ђаци осмаци Растко Илић (Јованча), Анастасија Станковић (Јулишка), Никола Нешић (Црногорац), Ивана Николић (Перса) потпуно су нас одушевили.

Змај голубљег срца

Датум: 09. Jun 2022 16:46 Категорија: Новости

Наши мали другаци постали су прави глумци!

Ученици одељења II/2 учитељице Драгане Гајић приредили су нам представу Змај голубљег срца

Дан школе 4

Датум: 02. Jun 2022 13:18 Категорија: Новости

Свечана приредба за Дан школе. Након две године паузе, било је дивно поново се окупити у нашој сали и пригодним програмом, који су спремили наши ђаци.

Дан школе 3

Датум: 02. Jun 2022 13:14 Категорија: Новости

У сарадњи са представницима Меморијалног купа "Потпуковник Горан Остојић", а под покровитељством града Јагодине, и ове године смо организовали ликовну колонију за Дан школе.