Септембар у школи

Датум: 21. Novembar 2023 18:35 Категорија: Новости

Овако смо провели септембар у нашој школи. Видео погледајте у објави.

Насиље у стварном и виртуелном свету

Датум: 21. Novembar 2023 18:32 Категорија: Новости

Припадници јагодинске полиције кроз радионичарски рад за наше ђаке одржали предавање "Насиље у стварном и виртуелном свету".

Дан српског јединства

Датум: 21. Novembar 2023 18:26 Категорија: Новости

Наши четвртаци у школи у Трнави су са поносом обележили
Дан националне заставе Србије својим ликовним радовима.

Заједно и безбедно

Датум: 21. Novembar 2023 18:23 Категорија: Новости

14.9.2023. припадници јагодинске полиције, ватрогасци и волонтери Црвеног крста Јагодина су нам учинили велико задовољство низом показних вежби и радионица у оквиру пројекта "Заједно и безбедно кроз детињство" спроведених у нашој школи.

Молитва за почетак школе

Датум: 21. Novembar 2023 18:10 Категорија: Новости

Школска година је кренула, а да би била успешна и срећна у Цркви Свете Петке 6.9. организован је Молебан за све ђаке, коме су присуствовали наши ђаци трећаци са својим учитељицама и вероучитељем.

Дишимо пуним плућима

Датум: 21. Novembar 2023 18:05 Категорија: Новости

Прелепа дружења и активности у нашој школи протекле недеље у оквиру тематских дана. Један од њих под слоганом "Дишемо пуним плућима" и наши ђаци другаци и четвртаци. Видео погледајте у објави,

Пријем ђака првака

Датум: 14. Septembar 2023 10:18 Категорија: Новости

Наши учитељи су на свечаном пријему дочекали своје нове ђаке.
Добродошлицу новим првацима су приредили наши дојучерашњи прваци, а сада већ велики другаци.
Желимо од срца пуно успеха и нових успомена

Почетак школске године

Датум: 31. Avgust 2023 21:58 Категорија: Новости

Нова школаска година почиње првог септембра према следећем распореду:
  • Непарни разреди: преподневна смена од 8:00 часова
  • Парни разреди: поподневна смена од 13:30 часова

Ликовна колонија 2023

Датум: 28. Maj 2023 15:15 Категорија: Новости

У суботу, 20. маја се у нашој школи одржала трећа по реду ликовна колонија, у склопу обележавања Дана школе, а у сарадњи са представницима Меморијалног купа потпуковник Горан Остојић.
Поред наших ученика, учесници колоније били су и наши бивши ђаци, а посебни гости дошли су нам из школа "17. октобар", "Радислав Никчевић", "Љубиша Урошевић" и "Рада Миљковић" са својим наставницама којима се овом приликом јако захваљујемо!

Крв живот значи

Датум: 28. Maj 2023 14:56 Категорија: Новости

На конкурсу Црвеног крста Јагодина "Крв живот значи", наше две ученице седмог разреда освојиле су ДВЕ ПРВЕ награде!

Анастасија Савић - I место за литерарни рад у категорији смс поруке
Катарина Радојевић - I место за ликовни рад у категорији идејно решење за плакат